Ümraniye Esenkent Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Esenkent su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız nokta tespiti yaparak kırmadan dökmeden robotla su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Ümraniye semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Esenkent Su Arızası Bulan Firmalar

Ümraniye Esenkent su kaçağı tespiti uzun süredir İstanbul’da kaçak su araması yapan su kaçağı bulan tesisatçı firmadır. Duvardan yavaş su damlamasından tutunda duvar içinden tazyikli su çıkışı, sıçraması, mutfaktaki su borusunun kırılması, patlama yapması gibi sayısız türde kaçak su tespiti yapabiliriz. İşimiz her zaman şebeke hatları ile değil sıcak su sistemleri, atık kanallarında kırılan boruların tam konumlarının tespiti ve arızalı tüm sistemlerde onarıcı tedbirler almaktayız. Ümraniye Esenkent su kaçağı tespiti mutfak su tesisatındaki borularda onarımlar yapabilir, kırılan su borularını değiştirebilir, betonu kirleten lağım sularının yerlerini kameralar ile bulabilir. Lağım sistemlerinin içinde kılcal sızıntı bile olmaması gerekir. Olursa aşırı koku oluşumu meydana gelir. Yerleştireceğimiz bir kamera ki robot cihazın temizleme başlığını çıkartıp bunu yapabiliyoruz, lağım sistemlerindeki sızma yapan kısımları bulmamızı sağlar. Kanalizasyon borusunu hatasız değiştirebilen su kaçağı bulan firmalar ile ayrıca su borusundaki kırılan yerlerin teşhisinde vanalardaki konumları kapat aç yaparak, tam yerlerini ses detektörü ile bulup sürekli alt kata su kaçağı gibi durumlarında önüne geçebiliriz.

Ümraniye Esenkent su kaçağı tespiti fazla ödeme almak için sağlam borularda da tadilat başlatmaz. Hasar nerede ise zedelemeden cihaz ile buluruz. Örnek olarak sizlere kameralı su kaçağı tespiti sistemini anlattık. Minik su kayıplarına sebep olan su arıza tespiti için ise test pompası ve ilaç kullanımı ile sızdırma şikayetlerine de son verebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA